Størst Fisk Fredag og Lørdag 2017.

Navn

Fisk

Vekt i KG

Per Jonny Johansen

torsk

             24,98

Arild Wilhelmsen

torsk

             23,22

Johan Winge

torsk

             21,28

Arild Wilhelmsen

torsk

             19,90

Tore Pettersen

torsk

             19,68

Roy mienna

torsk

             18,86

Frode Lerstein

torsk

             18,72

Sven Solbakken 

torsk

             18,08

Hanne E. Adolfsen

torsk

             18,04

Geir Aronsen

torsk

             17,64

Frode Lerstein

torsk

             16,86

Raymond Sæther

torsk

             16,40

Sven Solbakken 

torsk

             15,80

Hanne E. Adolfsen

torsk

             15,16

Bente østlyngen

torsk

             14,90

Hanne E. Adolfsen

torsk

             14,48

Kjell Åge østlyngen

torsk

             14,16

Johan Winge

torsk

             14,02

Kristian Waage

torsk

             13,92

Bente østlyngen

torsk

             13,86

Bente østlyngen

torsk

             13,64

Kristian Waage

torsk

             13,60

Bård Dyrseth

tosk

             13,58

Roger Trandem

torsk

             13,48

Flemming Munk

torsk

             13,44

Nina Nilsen

torsk

             13,32

Arild Wilhelmsen

torsk

             13,22

Lars Nørgård

torsk

             13,14

Nina Nilsen

torsk

             13,06

Geir Aronsen

torsk

             13,00

Lars Erik Berg

torsk

             12,82

Bente østlyngen

torsk

             12,78

Tore Pettersen

torsk

             11,96

Kjell H. Teigen

torsk

             11,94

Lars Erik Berg

torsk

             11,94

Lars Erik Berg

torsk

             11,92

Kjell Åge østlyngen

torsk

             11,90

Gry Schneidereit

torsk

             11,88

Adrian østlyngen

torsk

             11,56

Nina Nilsen

torsk

             11,36

Nina Nilsen

torsk

             11,10

Bård Dyrseth

torsk

             10,80

Hanne E. Adolfsen

torsk

             10,50

Johan Winge

torsk

             10,22

Roger Trandem

torsk

             10,18

Thor Hermann Wuttudal

torsk

             10,14

Nina Nilsen

torsk

             10,08

Elin Synnøve Rishaug

torsk

                8,74

Gry Schneidereit

torsk

                7,82

Jon-Sindre Evanger

torsk

                7,42

Kristian Waage

torsk

                6,84

Per Jonny Johansen

torsk

                6,84

Lars Petter Andresen

torsk

                5,74

Per Jonny Johansen

torsk

                5,58

alf Ragnar Wirkola 

torsk

                5,12

Ida Sofie Teigen

torsk

                5,08

Adrian østlyngen

torsk

                4,98

Lars Nørgård

torsk

                4,86

Lars Nørgård

torsk

 4,32

Raymond Sæther

torsk

                4,24

Flemming Munk

torsk

                4,20

Kjell H. Teigen

torsk

                4,00

Jon-Sindre Evanger

torsk

                2,86

alf Ragnar Wirkola 

brosme

                1,08

 

 

 

 

Mest Fisk fredag og lørdag 2017.

Navn

Totalt i KG

Frode Lerstein

         223,50

Tore Pettersen

         222,50

Lars Erik Berg

         218,50

Sven Solbakken 

         211,50

Arild Wilhelmsen

         201,50

Johan Winge

         191,00

Geir Aronsen

         177,00

Per Jonny Johansen

         172,50

Roger Trandem

         156,00

Bente østlyngen

         121,50

Hanne E. Adolfsen

         119,00

Lars Nørgård

         110,00

Kristian Waage

         108,34

Nina Nilsen

         106,50

Bård Dyrseth

             90,00

Raymond Sæther

             85,50

Gry Schneidereit

             83,00

Kjell Åge østlyngen

             64,00

Flemming Munk

             61,00

Ida Sofie Teigen

             45,00

Elin Synnøve Rishaug

             43,00

Adrian østlyngen

             38,00

Roy mienna

             35,00

alf Ragnar Wirkola 

             31,08

Thor Hermann Wuttudal

             28,50

Kjell H. Teigen

             16,24

Jon-Sindre Evanger

             11,00

Lars Petter Andresen

              10,00

 

 

 

 

 

Junior dag 1

Navn

Klasse

Vekt i kg

Adrian østlyngen

Junior

             28,50

 

Junior dag 2

Navn

Klasse

Vekt i kg

Adrian østlyngen

Junior

               9,50

 

Dame dag 1

Navn

Klasse

Vekt i kg

Bente østlyngen

Dame

             86,50

Nina Nilsen

Dame

             58,50

Gry Schneidereit

Dame

             46,00

Elin Synnøve Rishaug

Dame

             24,00

Ida Sofie Teigen

Dame

             10,50

Natalia Rishaug

Dame

                   -  

 

Dame dag 2

Navn

Klasse

Vekt i KG

Hanne E. Adolfsen

Senior dame

             96,00

Nina Nilsen

Dame

             48,00

Gry Schneidereit

Dame

             37,00

Bente østlyngen

Dame

             35,00

Elin Synnøve Rishaug

Dame

             19,00

Natalia Rishaug

Dame

                   -  

 

 

 

 

Herre dag 1

Navn

Klasse

Vekt i KG

Per Jonny Johansen

Herre

           137,50

Sven Solbakken 

Herre

           124,00

Tore Pettersen

Herre

           103,50

Lars Nørgård

Herre

             91,50

Lars Erik Berg

Herre

             90,50

Geir Aronsen

Herre

             70,00

Bård Dyrseth

Herre

             60,00

Flemming Munk

Herre

             53,50

Kjell Åge østlyngen

herre

             40,50

Roy mienna

Herre

             35,00

Raymond Sæther

Herre

             21,50

Jon-Sindre Evanger

herre

               7,50

Kristian Waage

Herre

               6,84

alf Ragnar Wirkola 

Herre

               1,08

Thor Hermann Wuttudal

herre

                   -  

 

 

Herre dag 2

Navn

Klasse

Vekt i KG

Lars Erik Berg

Herre

           128,00

Tore Pettersen

Herre

           119,00

Geir Aronsen

Herre

           107,00

Kristian Waage

Herre

           101,50

Sven Solbakken 

Herre

             87,50

Raymond Sæther

Herre

             64,00

Per Jonny Johansen

Herre

             35,00

alf Ragnar Wirkola 

Herre

             30,00

Bård Dyrseth

Herre

             30,00

Thor Hermann Wuttudal

herre

             28,50

Kjell Åge østlyngen

herre

             23,50

Lars Nørgård

Herre

             18,50

Flemming Munk

Herre

               7,50

Jon-Sindre Evanger

herre

               3,50

 

 

 

 

Senior dag 1

Navn

Klasse

Vekt i KG

Frode Lerstein

senior herre

           125,00

Arild Wilhelmsen

Senior herre

           107,00

Johan Winge

Senior herre

           103,00

Roger Trandem

Senior herre

             71,50

Hanne E. Adolfsen

Senior dame

             23,00

Kjell H. Teigen

Senior herre

             11,94

Lars Petter Andresen

Senior herre

                   -  

 

Senior dag 2

Navn:

Klasse

Vekt i KG

Frode Lerstein

senior herre

             98,50

Hanne E. Adolfsen

Senior dame

             96,00

Arild Wilhelmsen

Senior herre

             94,50

Johan Winge

Senior herre

             88,00

Roger Trandem

Senior herre

             84,50

Lars Petter Andresen

Senior herre

             10,00

Kjell H. Teigen

Senior herre

               4,30

 

 

4-manns lag Fredag og lørdag

Plass:

Lagnavn:

Navn

Total fangst

1

Mix2

Johan Winge

 
 

Mix2

Geir Aronsen

 
 

Mix2

Lars Erik Berg

 
 

Mix2

Frode Lerstein

810 kg

       

2

Mix1

Arild Wilhelmsen

 
 

Mix1

Sven Solbakken

 
 

Mix1

Tore Pettersen

 
 

Mix1

Kristian Waage

743,84

       

3

Eni

Bård Dyrseth

 
 

Eni

Lars Nørgård

 
 

Eni

Flemming Munk

 
 

Eni

Per Jonny Johansen

433,5

 

Beste båtfører topp 3:

Båt navn:

Båtfører:

Gjenomsnitlig fangst 2 dager pr fisker:

Gorm

Asle Sandmo

76,85

Inger- lisbeth

Mathis Anders M. Sara

70,69

Reisaværing

Eivind Fagerheim

69,44